مراحل طراحی سایت
 
مشاوره رایگان
 
گروه داراب وب از سال 1390 به صورت تخصصی درزمینه ی طراحی سایت و بازار کار آنلاین فعالیت گسترده ای دارد و در طول این چند سال تجربه های گوناگونی کسب کرده است . با مشاوره ، شما از تکنولوژی روز دنیا و مزایا ومعایب هر روش اطلاع کافی پیدا خواهید کرد . یکی از اساسی ترین اقدامات ما برای طراحی وب سایت ارائه مشاوره خوب است چرا که در این مرحله نیازهای متقاضی شناسایی شده و زبان های مورد استفاده ، تکنولوژی های موجود ، مراحل طراحی وب و تمامی جزئیات به متقاضی توضیح داده خواهد شد.
 
1
عقد قرارداد طراحی وب سایت
با تنظیم قرارداد بین متقاضی و گروه داراب وب وظایف ما از ابتدا شرح داده می شود و ما طبق قرارداد رسمی موظفیم تمامی وظایف خود را تا موعد مقرر و به نحو احسنت عملی کنیم . این قرارداد تضمین می کند که داراب وب به وظایف خود متعهد باشد .
ازجمله مزایای این عقد قرارداد :
اجرای صحیح و به موقع تعهدات ، افزایش کیفیت کار ، حفظ رابطه ها ، هموار شدن مسیر برای رسیدن به هدف ، جلوگیری از اختلاف نظرات در آینده ، مشخص شدن وظایف متقاضی طراحی وب و گروه داراب وب
2
پیاده سازی طرح اولیه
در این قسمت با صحبت هایی و همچنین با نشان دادن نمونه سایت هایی که قبلا از جانب ما طراحی شده ما با سلیقه های شما ، نیاز های شما ، در نهایت طرحی مبتدی برای نمایش به شما عملا انجام خواهیم داد. با این وجود این طرح اولیه که در مدت کوتاهی ساخته می شود شما یک درک بهتری از پروژه ی نهایی خواهید داشت . در این مرحله هر قسمتی از سایت را که بخواهید تغییر دهید به راحتی قابل تغییر است.
3
پیاده سازی طرح نهایی
بعد از اتمام طرح اولیه و تایید از سوی متقاضی وارد این مرحله می شویم و این مرحله تکمیل کننده مرحله قبل است . در این مرحله تمامی قسمت های سایت به صورت عملی پیاده سازی می شود . ما صفحات سایت شما را با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و منطبق بر نوع فعالیت و زمینه کاری خاص شما طراحی می کنیم . در این مرحله تمامی مطالب و محتوا در سایت قرار می گیرد و سایت برای موتور های جستجو گر بهینه سازی می شود . در این مرحله مراحل امنیتی رعایت می شود و تمام سایت از فیلتر های امنیتی عبور می کنند تا در نهایت یک سایت بهینه و کاملا امن در اختیار مشتری قرار داده شود .
داراب وب یک گروه است که دارای مهارت فنی بالا و همچنین توان ایجاد راهکارهای اختصاصی و سفارش شده برای تک تک متقاضیان طراحی وب است .

4
آموزش کار با پنل مدیریت
پنل مدیریت به نحوی طراحی شده که حتی افراد مبتدی نیز می توانند با آن کار کنند اما با این وجود پس از طراحی کامل و پیاده سازی قسمت های مختلف وب سایت ، تمامی قسمت های پنل مدیریت در یک مکان آموزشی مناسب به مدیر سایت آموزش داده خواهد شد . با وجود این آموزش ها ، شما به تمامی قسمت های سایت مسلط می شوید و به راحتی می توانید قسمت هایی از سایت را تغییر داده و یا اینکه مطالب جدید را به صورت بهینه شده برای موتور های جستجو گر وارد سایت کنید.
 
پشتبانی همیشگی
 
مهم ترین وظیفه داراب وب در این قسمت تعریف می شود . هر چند با طراحی کامل سایت خود از پشتیبانی بی نیاز خواهید بود ولی قطعا ما در تمامی روز های سال و به صورت 24 ساعته در کنار شماییم و در صورتی که به هر دلیل کوچکترین مشکلی برای شما در این راه پیش آمد ما موظفیم در اسرع وقت به رفع مشکل اقدام کنیم در صورتی که هم اکنون به پشتیبان نیاز دارید با شماره 09374524575 تماس حاصل فرمایید