استخدام در داراب وب ، شهرستان داراب وب
در طول زمان های گذشته داراب وب روزهای تلخ و شیرین زیادی را تجربه کرده است . اما همیشه حرکت رو به جلو و قدرتمند خود در مسیر نفوذ به بازار ، گسترش نرم افزار و میزبانی وب را ادامه داده است .

هسته مرکزی داراب وب یک تیم گسترش نرم افزار خلاق و با انگیزه است . تیمی که اعضای آن نه تنها همکار بلکه تبدیل به یک خانواده شده اند . ما روزهای زیادی را در کنار هم کار کرده ایم. باهم یاد گرفته ایم ، با هم کد نوشته ایم ، طراحی کرده ایم ، بحث کرده ایم ، صبحانه و ناهار و شام خورده ایم و به معنای واقعی با هم زندگی کرده ایم . و اکنون ما نیاز به گسترش تیم خود داریم !

اگر خود را به عنوان یک فرد باهوش می شناسید از دید ما یک کاندیدای پیوستن به داراب وب هستید . اگر می توانید ثابت کنید که برای داراب وب مفید هستید ما حاضریم شما را استخدام کنیم . فقط یادتان باشد که ما نیاز به توانایی بی انتهای شما نداریم بلکه چیزی که برای ما مهم است انگیزه شما در یادگیری و تبدیل شدن به یک عضو تیم است . همکاران ما در داراب وب همه جوان هستند ، فضای داراب وب پر از جوانی و شور است و همه ما مشتاق آشنایی با دوستان جدید هستیم . در داراب وب اولویت اول کار است اما با هم تفریح هم می کنیم . شاید این هم می تواند یک دلیل برای پیوستن شما به داراب وب باشد.

تیم داراب وب برای جایگاه های زیر باز است:
طراح وب
اگر تا کنون حدودا بیشتر از 10.000 وب سایت دیده اید و در طراحی بیش از 50 وب سایت همکاری داشته اید رزومه خود را برای ما بفرستید. لطفا به خاطر داشته باشید که ما طرفدار نظریه انتخاب بهترین راه حل هستیم . پس مثلا اگر JavaScript بلد هستید نمونه کارهایی را به ما نشان دهید که با jQuery انجام داده اید . یا اگر طراحی صفحات وب با HTML را بلدید نمونه کارهایی را به ما نشان دهید که بدون Table انجام داده اید . البته دوباره تکرار می کنیم که اگر فقط انگیزه و شور یادگیری بهترین راه حل را دارید باز هم ما علاقه مند شنیدن درباره شما هستیم .
برنامه نویس
مورد برنامه نویس ، بنابر دلایل ساده ای ما فقط نیاز به کارآموز داریم . اگر انگیزه و شور یادگیری بهترین راه حل را دارید ما علاقه مند شنیدن درباره شما هستیم .
بازاریاب
گروه داراب وب برای تکمیل گروه خود به چند بازاریاب در زمینه طراحی سایت سایت و تجارت الکترونیک نیازمند است. حقوق این قسمت به صورت پروژه ای بوده و برای هر سفارشی که از سوی بازاریاب ها معرفی گردد 20 درصد از مبلغ کل قرارداد به بازاریاب تعلق می گیرد. لازم به ذکر است بلافاصله پس از عقد قرارداد حقوق بازاریاب ها پرداخت می شود.
 
لطفا رزومه ی خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید سایت ارسال کنید .
با تشکر عبدالمجید چمران